Osobní půjčka

Jste v nouzi a potřebujete rychle peníze, abyste vyšli do přístí výplaty? Potřebujete peníze na nepředvídané či mimořádné výdaje? Snažíte se vyhnout velkým poplatkům za opožděnou platbu?

Pokud jste odpověděli ano na výše uvedené otázky, pak by krátkodobu osobní půjčka mohla být tím nejlepším řešením, které právě hledáte. Nejen, že je výplata půjčky rychlá a snadná, zároveň ale často vyžaduje minimální papírování a umožňuje velmi rychlé a pohodlné vyplacení potřebné částky. Někteří poskytovatelé půjček dokonce nabízejí rychlý elektronický vklad požadované částky na váš běžný nebo spořící účet v týž den kdy o půjčku požádáte. Získání peněz rychle už nemůže být snadnější, půjčky ihned jsou tu pro vás.

Ať už se rozhodnete využít finančních prostředků za jakýmkoliv účelem, např. na nákup dárků pro vaše blízké k narozeninám nebo na estetické lékařské ošetření, během pouhých několika kliknutí mohou být peníze na cestě na váš bankovní účet.

Co je osobní půjčka

Osobní půjčka je úvěrový produkt určený pro jednotlivce. Obvykle rozlišujeme dva základní typy osobní půjčka, zajištěnou osobní půjčka a nezajištěný osobní půjčku.

Zajištěná osobní půjčka je zpravidla půjčka, která je zajištěna zástavním právem k nějakému majetku dlužníka. Vzhledem k přítomnosti zajištění, je riziko věřitele, že dlužník nebude splácet výrazně nižší a často se příznivě promítá do podmínek pro získání úvěru či jeho úročení. Nezajištěná osobní půjčky na druhé straně neklade takové nároky na uzavření smlouvy a lze ji tedy snadněji a rychleji získat.

Comments are closed.